تعمیرات لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر با توجه به حضور نسبتاً گستردۀ این محصول در بازارهای داخلی کشور، ادعای بسیاری از مراکز موجود در سطح کشور است. لیکن آنچه که شما کاربران گرامی -پیش از تحویل لپ‌تاپ خویش به هریک از این مراکز- می‌بایست به آن توجه داشته باشید. کسب اطمینان از مجاز و استاندارد بودنِ مرکز ارائه‌دهنده خدمات تعمیر لپ تاپ ایسر است. ما در نمایندگی لپ تاپ ایسر برای تعمیر لپ تاپ شما از بهترین تعمیرکاران لپ تاپ و بهترین تجهیزات استفاده می کنیم. برای تعمیر لپ تاپ ایسر در تهران نیازی به مذاجعه حضوری نیست و می توانید از سرویس پیک رایگان ما استفاده کنید. برای آن دسته از عزیزانی که در شهرهای دیگر کشور عزیزمان سکونت دارند نیز سرویس پست رایگان را در نظر گرفته ایم شما می توانید لپ تاپ ایسر را از طریق راه های پستی برای ما ارسال کنید.

هوشمندی کاربر در حین مراجعه به یک مرکز و توجه به پارامترهای مذکور، سبب می‌گردد تا از وقوع پیشامدهای ناگوار –نظیر خرابی کامل دستگاه به سبب تعمیر در یک مرکز غیرمجاز- پیشگیری گردد.

لپ تاپ ایسر 

 

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر، به صورت ویژه بر ترمیم این محصول متمرکز شده است. این مرکز به پشتوانه کادر فنی مجرب خود، مدعی ارائه تخصصی ترین خدمات تعمیر لپ تاپ acer به کاربران می باشد. کارشناسان مجرب آی تی که در این نمایندگی فعالیت می کنند، با دانش فنی بالای که دارند انواع مشکلات ریز و درشت این محصول را در اسرع وقت برطرف نموده و به کاربران در مورد عدم بازگشت مجدد مشکل، اطمینان خاطر می دهند.

انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر بررسی شده و به شکل حرفه ای و تخصصی ترمیم می گردد. تعویض قطعات نیز در این مرکز با استفاده از قطعات اورجینال انجام می شود و به این ترتیب، می توان از کیفیت عملکردی محصول پس از تعمیر نیز اطمینان کامل داشت. گفتنی است برای تعمیر نرم افزاری لپ تاپ در نمایندگی لپ تاپ ایسر در تهران، از به روز ترین برنامه های روز دنیا استفاده می شود.

 

تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر

خدمات ارائه شده در تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد. در بخش زیر به برخی از تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با این دستگاه که با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ Acer و نمایندگی فروش ایسر در تهران قابل دریافت است اشاره خواهد شد.

 

تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر

جریان کشیدگی، قطعه سوختگی، تغییر حالت خازن، سوختگی اسلات‌های حافظه، خرابی اسلات‌های AGT و PCI و … همه از عواملی هستند که موجب خرابی و آسیب‌دیدگی مهم‌ترین قطعه از لپ تاپ یعنی مادربرد آن می‌شوند. اما از کجا باید بفهمیم که مادربرد لپ تاپ با مشکل روبه‌رو شده است؟ درواقع یکی از رایج‌ترین مواردی که نشان می‌دهد مادربرد لپ تاپ با مشکل روبه‌رو شده است زمانی است که پاور لپ تاپ را می‌زنید تا سیستم را روشن کنید؛

در حالی که چراغ لپ تاپ روشن می‌شود و فن آن شروع به کار می‌کند، صفحه نمایش روشن نمی‌شود و بعد از 10 الی 15 ثانیه هیچ صدایی از هارد دیسک لپ تاپ شنیده نمی‌ شود. این حالت نشان می‌دهد که مادربرد لپ تاپ شما با مشکل روبه‌رو شده است و نیاز به تعمیر دارد. تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسر، نمایندگی لپ تاپ ایسر است که پیشنهاد می‌کنیم درصورت بروز هرگونه مشکلی در لپ تاپ Acer به این مرکز مراجعه کنید.

 

تعمیر فن لپ تاپ ایسر

اگر فن لپ تاپ مورد سرویس قرار نگیرد و دائماً در فضاهای آلوده مورد استفاده قرار گیرد، به تدریج قدرت تهویه هوای درون لپ تاپ را از دست می دهد و از کار می افتد. این اتفاق در نهایت سبب خرابی فن شده و تعمیر آن را ضروری می‌سازد.

در هر حال اگر فن لپ تاپ ایسر شما نیز در طول روزهای اخیر دچار مشکل و خرابی گشته است می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر و حضور در پارت تخصصی تعویض و تعمیر فن لپ تاپ، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید. کلیه خدمات ارائه شده، از جمله خدمات مرتبط با تعمیرات لپ تاپ از جمله تعمیر فن لپ تاپ در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیرات لپ تاپ ایسر 

 

تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ ایسر

عموماً تشخیص اینکه ال سی دی لپ تاپ ایسر نیاز به تعویض کامل یا تعمیر جزیی دارد با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت می گیرد. برای این کار می توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد. اگر لپتاپ شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد بدان معناست که مشکل تنها مربوط به صفحه نمایش است و بنابراین باید صفحه نمایش را با LCD جدید جایگزین کرد. اگر صفحه نمایش لپتاپ مشکی باقی ماند و یک تصویر کم‌نور در LCD لپتاپ مشاهده شد ممکن است اینورتر لپتاپ خراب باشد که به آسانی قابل جایگزین است. اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی نشان داده می‌شود احتمالا مشکل مربوط به مادربرد ‌باشد. توجه داشته باشید که انجام این مراحل بهتر است توسط کارشناسان تعمیرات لپ تاپ Acer در بخش تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسر انجام شود و کاربران عادی از انجام این روش‌ها خودداری نمایند.

 

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ ایسر

عیب یابی تخصصی کارت گرافیک لپ تاپ، نقشی بسزا در تشخیص درست اشکال پیش آمده در این قطعه و در نتیجه تعمیر صحیح آن دارد. از اینرو در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسر، بر این مرحله –مرحله عیب یابی- و طی صحیح آن تأکید ویژه‌ای می شود. برخی از موارد ابتدایی در عیب یابی کارت گرافیک لپ تاپ عبارتند از: اطمینان از قرارگیری صحیح کارت گرافیک در Slot مربوطه، تمیز بودن اینترفیس کارت گرافیک، اطمینان از سالم بودن و درستی کارکرد فن، اطمینان از نبود برخی ایرادات نرم افزاری در سیستم عامل نظیر آپدیت درایور و دیگر تنطیمات مرتبط با کارت گرافیک، بررسی لحیم سردی پورت‌های خروجی کارت گرافیک لپ تاپ و اطمینان از سالم بودن این بخش، چک و بررسی قطعات SMD روی بورد و … .

 

تعمیر کارت شبکه لپ تاپ ایسر

کارت شبکه لپ تاپ ایسر نیز همچون سایر قطعات تعبیه شده در این محصول، گاه دچار خرابی شده و عملکرد لپ تاپ را با اشکال مواجه می‌سازد. همانگونه که می‌دانید خرابی‌های پیش آمده در کارت شبکه لپ تاپ، منجر به عدم برقراری ارتباط با شبکه‌های اینترنت و تجهیزات ارائه‌دهنده خدمات شبکه نظیر مودم و .. می‌گردد.

البته بد نیست بدانید که به طور کلی کارت شبکه لپ تاپ، اصولاً چیزی برای خراب شدن ندارد و معمولاً یا اتصالات آن مشکل پیدا می‌کند و یا مشکل از سیستم عامل است. از همین رو خرابی‌های پیش آمده در کارت شبکه لپ تاپ ایسر، با اندک دستکاری در قطعات دستگاه و تنظیمات آن، قابل رفع است مگر آنکه خرابی پیش آمده حاد و شدید باشد.

 

تعمیرات فلت لپ تاپ ایسر

خوشبختانه خرابی فلت لپ تاپ نیز از آن دست اشکالاتی است با تعویض یا تعمیر این بخش از دستگاه قابل رفع است و این مسئله –یعنی نیاز به تعمیر یا تعویض فلت- بسته به نظر کارشناس تعمیر لپ تاپ دارد. یکی از نشانه‌های خرابی فلت لپ تاپ بروز مشکل No-Boot در لپ تاپ است.

مشکل No-Boot در لپ تاپ زمانی رخ می دهد که لپ‌تاپ Acer ظاهراً روشن بوده و حالت نرمال دارد اما تصویری در آن مشاهده نمی‌شود. در چنین مواردی کارشناسان تعمیر فلت لپ تاپ ایسر به کنترل سیگنال‌های خروجی گرافیک پرداخته و پس از بررسی نتایج، جهت تعمیر این بخش از دستگاه اقدام می‌نمایند.

 

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسر

کلیه تعمیرات و سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ ایسر نیز با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر قابل دریافت است. نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ، ارتقا و آپگرید لپ تاپ در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته لپ تاپ،

نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن، نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال) و … برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ است که متقاضیان می‌توانند با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات لپ‌تاپ Acer از آنها بهره‌مند گردند.

 

تعمیرات کیبورد لپ تاپ ایسر

در صورتی که کیبورد لپ تاپ ایسر شما به هر دلیل –ریختن مایعات بر روی آن، افتادن شی سنگین و … – دچار خرابی و شکستگی شده است، می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی و تعمیر مشکلات کیبورد لپ تاپ را دریافت نمایید.

تعمیرات کیبورد ارائه شده در این مرکز منحصر به نوعی خاص نیست و کاربران انواع کیبوردهای لپ تاپ می توانند با حضور در این مرکز، نسبت به رفع مشکلات کیبورد لپ تاپ خویش اقدام نمایند. در این مرکز تخصصی‌ترین تعمیرات و سرویس‌های مرتبط با انواع کیبورد -تعمیرات کیبورد بی‌سیم، تعمیرات کیبورد طبی، تعمیرات کیبورد نورانی، تعمیرات کیبورد کوچک و تعمیرات کیبورد بازی- ارائه می گردد.

 

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر در تهران

خدمات تعمیر ارائه شده در این مرکز محدود به دستگاهی خاص نیست و دربردارندۀ تمامی تجهیزاتی است که در شرکت ایسر تولید می‌گردند. هدف نهایی نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر ترمیم و تعمیر قطعات معیوب لپ‌تاپ‌ها است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد.

اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین شده در مرکز تعمیر لپ تاپ از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. دیگر واحدهای تعمیرات ایسر در بخش زیر معرفی می گردند.

 

خدمات واحد تعمیر لپ تاپ ایسر

 • خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ محدود به مورد خاصی نیست و تمامی اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را شامل می گردد. برخی از خدمات واحد تعمیر لپ تاپ ایسر عبارت است از:
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ تاپ ایسر
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع لپ تاپ ایسر
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ ایسر وایو (مکانیکی و الکترونیکی)… سیلندر، برد، رفع بدسکتور
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ تاپ ایسر وایو (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و.. )
 • تعمیر تخصصی انواع شارژر لپ تاپ ایسر (آداپتور لپ تاپ ایسر)
 • تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد انواع لپ ‌تاپ (نوت بوک)
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ ایسر
 • تعمیر مادربرد لپ تاپ ایسر
 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ تاپ ایسر
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی و تعویض آنها در صورت لزوم
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ایسر و نیز گشایش قفل لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ تاپ ایسر به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ تاپ ایسر
 • تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ ایسر

 

 

سوالات متدوال


1- اگر لپ تاپ ایسر به درستی کار نمی کند، چگونه می توانم خدمات دریافت کنم؟

برای دریافت خدمات برای محصول خود، ابتدا باید مشخص شود که مشکل سخت افزاری است یا نرم افزاری. برای کمک در تعیین این موضوع می توانید با ما تماس بگیرید: 45102-021

 

2. آیا می توانم قطعه ای از لپ تاپ را برای تعمیر ارسال کنم؟

ترجیح ما این است که لپ تاپ را ارسال کنید چون تمام اجزا لپ تاپ باهم در ارتباط هستند و ممکن هنگام باز شدن آسیب ببیند.

 

3. آیا می توانم از یک تکنسین محلی بخواهم محصولم را تعمیر کند؟

شما می توانید محصول را توسط یک تکنسین محلی تعمیر کنید، اما Acer هزینه قطعات و کار را تحت ضمانت محدود پوشش نمی دهد. ما نیاز داریم که محصول برای سرویس راه اندازی شده و به یکی از مراکز تعمیر ما آورده شود.

 

4- چگونه لپ تاپ ایسر خود را بسته بندی کنم تا آن را برای تعمیر ارسال کنم؟

می توانید از طریق راه های پستی امن آن را برا ما ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که یک کپی از رسید پستی خود نگهداری می شود، زیرا این تنها مدرک حمل است.

توصیه می کنیم بسته خود را بیمه کنید. اگر محصول شما در حمل و نقل آسیب دیده است، باید با شرکت پستی خود تماس بگیرید تا شکایت خود را ثبت کنید.

ما توصیه می کنیم محصول را به درستی بسته بندی کنید و محصول را با درجه حفاظتی برابر با بسته بندی اصلی ارسال کنید. توصیه می کنیم برای محافظت از محصول خود از 3 تا 5 سانتی متر روکش حباب دار استفاده کنید. از نوار بسته بندی پلاستیکی 5 سانتی یا نوار کاغذی تقویت شده با آب 5 سانتی برای مهر و موم کردن جعبه استفاده کنید.

سپس نام، شماره تلفن، مدل محصول و آدرس دقیق به همراه کدپستی خود را در گوشه سمت چپ بالای بسته قرار دهید.

 

تعمیر لپ تاپ لنوو تعمیر لپ تاپ دل / تعمیر لپ تاپ ایسر / تعمیر لپ تاپ / نمایندگی لپ تاپ لنوو / نمایندگی لپ تاپ ایسوس/ نمایندگی لپ تاپ دل /تعمیر لپ تاپ ایسوس / نمایندگی سامسونگ / نماینگی ایسوس / نمایندگی اپل

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی ایسر می‌باشد.